מדיניות פרטיות

פוסאוור ("פוסאוור" או "אנו") להגנת פרטיותך. במדיניות פרטיות זו אנו מסבירים כיצד אנו מקבלים ואוספים מידע אודות משתמשי אתר האינטרנט www.fossaware.com (ה"אתר") וכיצד אנו עושים בו שימוש.

אם אינך מסכים עם תנאי מדיניות הפרטיות, אנא המנע מלעשות שימוש באתר.

כללי

מדיניות פרטיות זו הינה מחייבת, וחלה על צפיה, גלישה, העלעת תוכן, וכל שימוש אחר באתר על ידי כל משתמש, ובכל אמצעי, אפליקציה או מכשיר ("שימוש" ו "אתה").

אינך מחוייב על פי חוק לספק כל מידע, או להסכים לתנאי מדיניות פרטיות זו, והנך עושה זאת מרצונך החופשי.

הינך מצהיר בזאת כי הנך לפחות בן 18 שנים או שהנך עושה שימוש באתר בהסכמת הורה או אפוטרופוס אשר הסכים לתנאי מדיניות פרטיות זו.

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אשר אינם בשליטתנו ("אתרים מקושרים"), אשר עשויים לאסוף ולייצר מידע אודות משתמשיהם. מתן מידע או כל שימוש אחר באתר מקושר, הינו בכפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר המקושר, והם אינם תחת שליטתנו או אחריותנו.

סוג המידע אותו אנו אוספים באמצעות האתר

כאשר אתה עושה שימוש באתר, אנו מקבלים, אוספים, מעבדים ומייצרים מידע מזהה אודותך ("מידע פרטי") באופנים הבאים, באופן ישיר או עקיף:

(1) מידע פרטי המסופק אגב ההתקשרות עימנו

אנו אוספים כל מידע אותו אתה מחליט לשתף איתנו בהתקשרות איתנו האמצעות מייל או כל אמצעי התקשרות אחר. לרבות כל מידע אותו אתה משתף אותנו בדף "צור קשר" באתר, או כאשר הינך עושה שימוש באתר.

מידע זה כולל את שמך המלא, פרטי חברה, נסיון מקצועי, כתובת מייל, מספר טלפון וכל מידע נוסף אותו אתה בוחר לשתף איתנו מיוזמתך החופשית.

(2) מידע אודות השימוש באתר

מידע נאסף באופן אוטומטי בזמן השימוש באתר. מידע זה כולל מידע ומידע פרטי לגבי שימושך באתר, אופן השימוש בתוכן, תוכן בו צפית, ביקורך באתר והיסטורית גלישה, מונחי חיפוש, תעבורה, דפים שנצפו, אינטראקציה עם האתר, סוג דפדפן, הגדרות תצוגה, מערכת הפעלה, שפה, מספר הביקורים באתר, סוג המכשיר, מספר מזהה של המכשיר (IMEI), זמני התחלה וסיום של הגלישה באתר, URL, אזור זמן, סוג התקשורת של הרשת, מיקום וכתובת IP, וכדומה.

(3) מידע המתקבל צדדים שלישיים

אנו מקבלים מידע אודתך, מרשתות חברתיות וגופים נוספים, בהתאם לתנאי השימוש עם אותם צדדים שלישיים וההרשאות אותן הגדרת בחשבונך.

מטרת השימוש

בכוונתנו לעשות שימוש במידע למטרות הבאות:

 1. כדי להגן עליך, עלינו או על אחרים מפני איומי אבטחה על ידי שיפור האבטחה של הרשת ומערכות המידע שלנו;
 2. לתפעל, לנהל ולהרחיב את העסק שלנו ואת האתר, כדי לאפשר לך להשתמש באתר ולספק שירות לקוחות;
 3. כדי לעמוד בחוקים הרלוונטיים, בתקנות הענף ורשויות האכיפה;
 4. לשפר, להגביר, לשנות ולהתאים אישית את החווית השימוש שלך באתר;
 5. ליצור איתך קשר ולשלוח לך עדכונים וביקורות מקצועיות, דיוור ישיר, מידע שיווקי, עלוני מידע ומבצעי קידום מכירות שעשויים לעניין אותך;
 6. לניתוח, פילוח, ניטור וניהול של העסק שלנו ואתר האינטרנט.

שמירה ועיבוד מידע אודותיך הינו מבוסס על הצורך לאפשר לך להשתמש באתר, בהסכמתך, או על האינטרסים הלגיטימיים שלנו בהפעלת האתר למטרות שתוארו לעיל.

דואר ודיוור ישיר

אנו עשויים להשתמש בפרטי ההתקשרות שלך על מנת לשמור על קשר איתך, כדי לשלוח לך עדכונים וביקורות מקצועיות, דיוור ישיר, עלוני מידע, עדכונים, ולהודיע ​​לך על הודעות שונות ("דואר").

אם אינך מעוניין לקבל דואר, תוכל ליצור איתנו קשר ולבקש להסיר את שמך מרשימת התפוצה על ידי פנייה: 77-560-5972(0)-972+; או בדוא"ל בכתובת: info@www.fossaware.com.

אנו נסיר את המידע שלך מרשימת התפוצה, בהתאם לבקשתך ולדין הרלוונטי.

שיתוף והעברת המידע שלך

למטרות ושימושים המפורטים במדיניות פרטיות זו, ולתמיכה והפעלת האתר (לרבות באמצעות "שירותי ענן"), אנו עשויים להעביר מידע אודותיך, לצדדים שלישיים, לרבות נותני שירותים שונים – בישראל ובחו"ל.

אנו עשויים להעביר מידע לצדדים שלישיים, במקרים הבאים:

 1. במקרה שהנך מפר את תנאי השימוש באתר, או אם הנך מבצע פעולה כלשהיא אשר לכאורה מפרה כל דין;
 2. על מנת להתאים אישית תכנים עבורך;
 3. במקרה בו נתקבל צו שיפוטי או הוראה רגולטורית, המורה למסור מידע כאמור;

הצדדים השלישי אליהם אנו עשויים להעביר מידע:

 1. שותפים עסקיים שלנו, נותני שירותים, קבלני משנה ויועצים.
 2. ישות משפטית לה גוף שיפוטי או רגולטורי הורה להעניק גישה למידע.

בכל מקרה בו שנעביר מידע אודותיך מחוץ לגבולות ישראל, העברת המידע תבוצע בהתאם לחוק ולמדיניות פרטיות זו.

אבטחה והגנה על המידע שלך

אנו משקיעים מאמצים רבים כדי להגן על המידע שלך תוך שימוש במערכות ונהלים שונים לאבטחת מידע. עם זאת, מערכות ההגנה ואבטחת מידע אינן חסינות באופן מוחלט מפני חדירה או גישה בלתי מורשית, והן אינן מספקות הגנה מוחלטת. בכל מקרה פוסאוור לא תהא אחראית לכל נזק שייגרם לך כתוצאה מחדירה כאמור, שימוש בלתי מורשה או גניבת מידע.

שימוש באתר עלול לחשוף אותך למגוון סכנות הכרוכות בשימוש ברשת האינטרנט: חדירה למחשב או לטלפון הנייד, וירוסים, תוכנות זדוניות וכדומה. אנו ממליצים להתקין תוכנת אבטחה ואמצעי אבטחה נאותים טרם שימושך באתר.

עוגיות, וטכנולוגיות ניטור

האתר כולל "עוגיות" (מחרוזות אותיות ומספרים המאוחסנים בזיכרון המכשיר שלך, המאפשר אחסון מידע אודותיך), וכלי ניטור אחרים.

העוגיות מכילות מידע על הרגלי הגלישה שלך, הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן בו בילת באתר, פרטי ספק שירותי האינטרנט שלך, כתובת ה- IP ועוד.

העוגיות משמשות למטרות שונות: איסוף נתונים סטטיסטיים, תפעול נכון של האתר, התאמת האתר להעדפותיך האישיות, ניטור הרגלי גלישה ופעילויות, היסטוריית גלישה, אפיון השימוש באתר, מטרות בקרה, הערכה וניתוח, התאמה אישית של התוכן המוצג, שיפור השירות וחוויית המשתמש, פרסום ושיווק מותאם לעדפותיך, אבטחת מידע ומטרות אחרות.

חלק מהעוגיות ומערכות אחרות הפועלות באתר מופעלות על ידי צדדים שלישיים או כחלק מהשירות הניתן על ידי אותם צדדים שלישיים במסגרת האתר.

באפשרותך לבטל או למחוק עוגיות על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן האינטרנט שלך.

אחת המערכות הפועלות באתר היא גוגל אנליטיקס, שאוספת מידע על הרגלי הגלישה של המשתמשים. לפרטים נוספים אודות מערכת זו (כולל הגבלת פעולתה של מערכת כזו), אנא עיין בקישורים הבאים: https://policies.google.com/privacy?hl=iwhttp://www.google.com/analytics/terms/us.htmlhttps://tools.google.com/dlpage/gaoptout

שמירת המידע אודותיך

מידע מזוהה אודותיך ייאסף, ייוצר ויאוחסן במאגר המידע שלנו.

אנו נשמור המידע אודותיך במהלך התקופה בה אתה משתמש באתר, ולאחר מכן למטרות המתוארות במדיניות פרטיות זו.

כמו כן, אנו שמור מידע אודותיך בתקופה הנדרשת לצורך הגנה ושמירה על זכויותיה של פוסאוור על פי חוק, וכן על מנת לעמוד בדרישות החוק או הרגולציה, מניעת הטעיה או הונאה, אכיפת מדיניות פרטיות זו ותנאי השימוש והכתב הויתור באתר.

זכויותיך ביחס למידע האישי שלך

(1) הזכות לעיין במידע

אתה רשאי לעיין במידע שנאסף אודותיך, השמור במאגרי המידע שלנו ואשר מזוהה ומשויך אליך. לא ניתן לעיין במידע שאינו מזוהה ומשויך אליך.

(2) הזכות לתקן מידע

אם גילית שהמידע המאוחסן אודותיך אינו נכון, לא שלם, לא ברור או מיושן, תוכל לפנות אלינו בבקשה מפורטת לתיקון או מחיקת המידע.

למימוש זכויות אלה, אנא פנה אלינו באמצעות פרטי הקשר המופיעים בסוף מדיניות פרטיות זו. אנו נבדוק את בקשתך ונשיב על פי מגבלות הזמן כנדרש בחוק. אם אנו מסרבים להיענות לבקשתך, אתה רשאי לערער לבית משפט השלום, בהתאם לחוק.

(3) הזכות לבטל הסכמה

אתה רשאי, בכל עת, לבטל את הסכמתך לקבל דואר, על ידי פנייה אלינו בבקשה מתאימה. לפרטים נוספים עיין בסעיף בדבר דואר לעיל.

(4) זכויות נוספות בנוגע למידע

יתכן שאתה זכאי לזכויות נוספות בנוגע למידע אודותיך: זכויות למחיקת מידע, להגביל ולעצור את עיבוד המידע, או להעביר מידע לגופים אחרים. ניתן להפנות אלינו שאלות בנושאים אלה או בנושאים אחרים הקשורים למדיניות פרטיות זו באמצעות פרטי הקשר המופיעים בסוף מדיניות פרטיות זו. אנו נבדוק את שאלתך ונשיב בהתאם.

גם אם נמחק, נתקן מידע או נעתר לבקשתך בכל דרך אחרת, בכל מקרה נמשיך לשמור על המידע הדרוש לנו לצורך ניהול האתר ועסקינו, לרבות פעולות תיעוד, כמו גם מידע הנדרש להגנה והגנה על זכויות משפטיות, או לעמידה בדרישות החוק או הרגולציה, למניעת הטעיה או הונאה, ולאכיפת מדיניות פרטיות זו ותנאי השימוש באתר.

שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו נעדכן מדיניות פרטיות זו מעת לעת. הגרסה המחייבת של מדיניות פרטיות זו הינה הגרסה האחרונה המוצגת באתר, הינך מקבל ומסכים למדיניות הפרטיות הכוללת את כל הוראותיה, וכל תיקון ועדכון שלה. אנא עיין בדף זה מעת לעת כדי לבדוק את הגרסה האחרונה והמחייבת של מדיניות פרטיות זו.

פרטי התקשרות

אם יש לך שאלות, חששות או הצעות בנוגע למדיניות פרטיות זו, או בנוגע לזכויותיך, אנא פנה אלינו בכתובת: info@www.fossaware.com

דילוג לתוכן